Parafia Rzymsko - Katolicka w Więcborku Strona społeczności parafialnej w Więcborku

Parafia Rzymsko Katolicka w Więcborku. Strona społeczności parafialnej w Więcborku. Ogłoszenia , intencje. Historia wg A.Rausz. 1 Położenie, historia. 2 Przebudowa w 1937 r. 5 Kościół na tle fundacji w XVIII wieku. Grupa Modlitewna św. Jana Apostoła. Chór parafialny LUTNIA. Koncert na urodziny świętego Jana Pawła II. I Komunia Święta w Parafii. Fotografie z uroczystości I Komunii Świętej w Parafaii. ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA. Strona 1 z 56. STARY I NOWY TESTAMENT.

OVERVIEW

The web page parafiawiecbork.pl currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have analyzed twenty pages inside the website parafiawiecbork.pl and found one website associating themselves with parafiawiecbork.pl.

PARAFIAWIECBORK.PL TRAFFIC

The web page parafiawiecbork.pl has seen diverging amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for parafiawiecbork.pl

Traffic ranking (by month) for parafiawiecbork.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiawiecbork.pl

WHAT DOES PARAFIAWIECBORK.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiawiecbork.pl Mobile Screenshot of parafiawiecbork.pl Tablet Screenshot of parafiawiecbork.pl

PARAFIAWIECBORK.PL SERVER

Our crawlers identified that a single page on parafiawiecbork.pl took four thousand nine hundred and eighty-four milliseconds to stream. We could not detect a SSL certificate, so we consider parafiawiecbork.pl not secure.
85.25.146.18

We found that this domain is utilizing the Apache/2 operating system.

HTML TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page parafiawiecbork.pl states the following, "Parafia Rzymsko Katolicka w Więcborku." I saw that the webpage also said " Strona społeczności parafialnej w Więcborku." They also said " 2 Przebudowa w 1937 r. 5 Kościół na tle fundacji w XVIII wieku. Koncert na urodziny świętego Jana Pawła II. I Komunia Święta w Parafii. Fotografie z uroczystości I Komunii Świętej w Parafaii. ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA."

ANALYZE SIMILAR WEB SITES

Rzymskokatolicka Parafia pw. Matki Bożej Wniebowziętej w Wielopolu Skrzyńskim Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię Przez Chrystusa, z Chrystusem i w Chrystusie. Przez wiarę i chrzest do świadectwa

Matki Bożej Wniebowziętej w Wielopolu Skrzyńskim. Przez wiarę i chrzest do świadectwa. W sobotę 15 sierpnia obchodziliśmy uroczystość odpustową. Ku czci Matki Bożej Wniebowziętej. Była to także okazja do dziękczynienia za 60 lat kapłaństwa dwóch naszych rodaków ks. Aby obejrzeć fotogalerie kliknij TUTAJ.

Klaretyńskie duszpasterstwo pielgrzymkowe

Wyrażam zgodę na przechowyweanie i przetwarzanie moich danych osobowych. W celach marketingowych, zgodnie z Ustawą z dn. Witamy na stronach Klaretyńskiego Duszpasterstwa Pielgrzymkowego. Na naszych pielgrzymkach zapewniamy opieką polskiego pilota, opiekę duchową, oraz przewodnika miejscowego. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PIELGRZYMKAMI NA ROK 2015. Emiraty Arabskie, to jedn.

RADA KAPITANÓW - Witamy w serwisie Stowarzyszenia Rada Kapitanów Żeglugi Śródlądowej

Aktualności ŁSR

I Łukowskie Dni Seniora 18-19 x 2014. I Łukowskie DNI SENIORA 2014. AMPlus Łuków - football kids. Junior Football Olympic Center BREST Region.